STELAŻ NA HAMAK GIĘTY DREWNIANY DO 300KG

360,00 zł

STELAŻ NA HAMAK 

WYMIARY PO ROZŁOŻENIU:

320X100X145cm

Quantity:

  • W magazynie
  • Darmowe

Stelaż na hamak gięty drewniany do 300kg – właściwości:

Hamak to nadzwyczaj modny mebel ogrodowy. Stanowi interesującą dekorację ogrodu z uwagi na rozliczny asortyment barw wzorów, tekstur i tkanin a także pełni nader istotną funkcję. Mianowicie stanowi miejsce relaksu, wypoczynku. Ich fundamentalną zaletą jest fakt iż są lekkie, mocne a także można je montować i demontować w zależności od pogody lub potrzeby. Sam montaż jest bezproblemowy i bardzo szybki.

Bardzo ważną częścią jest sam stelaż. To na nim zawieszany jest hamak. Proponowany przez nas stelaż drewniany jest bardzo mocny, odporny, wykonany z wysokiej klasy drewna sosnowego, które jest klejone warstwowo za pomocą kleju odpornego na warunki atmosferyczne. Hamak cudownie będzie prezentował się w każdym ogrodzie. Stelaż posiada wytrzymałość do 300kg, więc z powodzeniem może zostać wykorzystany do hamaków dwuosobowych, stelaż dostępny jest w odcieniu głębokiego mahoniu. Dzięki możliwej regulacji za pomocą łańcuszka, do stelaża można zamontować hamak każdego rodzaju.

Stelaż na hamak gięty drewniany – wymiary po rozłożeniu:

Długość - 320 cm
Wysokość - 145 cm
Szerokość - 100 cm

Stelaż na hamak gięty drewniany - montaż:

Montaż prosty, zajmuje ok 10min.
W zestawie znajdują się instrukcja montażu oraz wszelkie okucia potrzebne do montażu, 2x łańcuszki do regulacji, 2x karabińczyki oraz haki do zawieszenia hamaka, długie/krótkie śruby

 

Gwarancja:

Produkt posiada 2 lata gwarancji od producenta.

 

Wysyłka:

Termin wysyłki: do 14 dni roboczych

Transport za pośrednictwem kuriera GLS

Każdy produkt pakowany jest osobno, nie ma możliwości wysłania kilku elementów w 1 paczce.

 

 

41 Sztuk

Specyficzne kody