PIASKOWNICA IMPREGNOWANA DREWNIANA 120X120X 20 CM

140,00 zł

PIASKOWNICA DREWNIANA  120 X 120 X 20 CM

+ GRATIS - DNO (WŁÓKNINA) POD PIASEK

+ PLANDEKA 200X300 CM

+  ZESTAW KOLOROWYCH ZABAWEK DO PIASKU

  

Quantity:

  • W magazynie
  • Darmowe

Piaskownica -właściwości:

Piaskownica firmy Holzmajster to propozycja, która nada niezwykły charakter w każdym ogrodzie i która z pewnością spotka się z pełną aprobatą dzieci. Z pewnością rozwinie inwencję naszego dziecka oraz zagwarantuje tysiące różnych możliwości zabawy.

Piaskownica wykonana została z drewna sosnowego najwyższego gatunku, wszystkie jego moduły wytwarzane są w Polsce. Zastosowane do wyrobu drewno jest osuszane w przemysłowych suszarniach, profilowane na wielogłowicowych strugarkach, krawędzie zostały zaokrąglane.

Cała struktura piaskownicy jest bardzo mocna, stabilna i solidna. Cała konstrukcja jest zabezpieczona/zaimpregnowana na kolor jasny brąz, dzięki czemu jest odporna na działanie warunków atmosferycznych, warstwa impregnacyjna chroni ją przed grzybami, owadami technicznymi oraz szkodnikami drewna.

Dodatkowo:

W zestawie dodatkowo otrzymują Państwo podkład z wytrzymałej włókniny, która służy jako dno. Oddzielamy w ten sposób czysty piasek do zabawy od zanieczyszczeń, na którym będzie stała piaskownica. Oprócz włókniny dostają Państwo pokrywę, aby zabezpieczyć piaskownicę przed deszczem oraz kiedy z niej nie korzystamy oraz zestaw foremek na start.

Wymiary:

Piaskownica – 120x120cm

Wysokość – 20cm

Grubość desek – 18/20mm

Montaż:

Montaż piaskownicy jest nieskomplikowany, czas montażu – ok. 20min. W komplecie znajduj asie instrukcja obsługi, zawiasy oraz wkręty.

*kolor może się nieznacznie różnić od przedstawionego na zdjęciu

Wysyłka:

Transport za pośrednictwem kuriera GLS 

Każda piaskownica pakowana jest osobno, nie ma możliwości wysłania kilku piaskownic w 1 paczce.

811 Sztuk

Specyficzne kody