ŁÓŻKO DZIECIĘCE JANEK 160X80 Z MATERACEM NADRUKI

320,00 zł

ŁÓŻKO DZIECIĘCE JANEK 160X80

Z MATERACEM bez SZUFLADY

Quantity:

  • W magazynie
  • Darmowe

ŁÓŻKO DZIECIĘCE JANEK 160X80 Z MATERACEM 

Łóżko dziecięce Janek charakteryzuje się bardzo atrakcyjnym wyglądem.  Klasyczny a równocześnie delikatny wygląd sprawia iż ów główny element pokoju sprawia odczucie nadzwyczaj lekkiego i bez względu na styl w którym umeblowana jest sypialnia dziecka, doskonale pasuje do mniejszych i większych pokoi.

Atrakcyjne zaokrąglone czoła i krawędzie, poręcz, która zabezpieczy malucha przed wypadnięciem z łóżka w czasie snu to nasza dbałość aby towar był w 100% bezpieczny dla dzieci. Budowa wykonana została z drzewa sosnowego najwyższego gatunku, wszystkie jego elementy wytwarzane są w Polsce. Zastosowane do produkcji drewno jest osuszane w przemysłowych suszarniach, profilowane na wielogłowicowych strugarkach, krawędzie zostały zaokrąglane. Cała konstrukcja łóżka jest bardzo mocna, trwała i odporna. Barierka może być montowana z prawej lub lewej strony,a naklejka jest odporna na zarysowanie jak i ścieranie. 

W komplecie znajduje się materac piankowy z pianki poliuretanowej wysokiej jakości o grubości 8cm, Materac zabezpieczony jest pokrowcem antyalergicznym, trójwarstwowym z wszytym zamkiem, który ułatwia zdejmowanie pokrowca i utrzymanie materaca w czystości. Łóżko dziecięce  zostało pomalowane na kolor biały, dzięki czemu mebel z łatwością wkomponuje się do każdego pokoju zarówno dziewczynki jak i chłopca.

Do zakupu naszego łóżka gratisowo dodajemy Państwu stelaż pod materac wykonany z drewna bukowego, który składa się z 16 listew bukowych o szerokości 38 mm. Jest to stelaż, który odróżnia się wysoką elastycznością, dzięki czemu trafnie formuje się pod naciskiem ciężaru ciała, umożliwiając wygodę oraz wydłużając witalność materaca.

Wymiary:

rozmiar łóżka: 160x80 cm

wymiar pod materac :160x80cm

wymiar zewnętrzny: 165x85cm

wysokość czół: 65cm

przestrzeń pod łóżkiem: 21cm

W komplecie:

*Listwy Sprezynujace - Stelaz pod materac

*Materac w pokrowcu

*Komplet Śrub do montażu

OGŁOSZENIE DOTYCZY ŁÓŻECZKA BEZ SZUFLADY 

UWAGA! NAKLEJKI SA DO SAMODZIELNEGO PRZYKLEJENIA

Dodatkowe informacje:

Montaż łóżka jest nieskomplikowany. W komplecie znajdują się instrukcja, śruby konfirmaty i kluczyk.

Każde łóżko pakowane jest oddzielnie. Nie ma możliwość wysyłki kilku łóżek w 1 paczce.

PO ZAKUPIE ŁÓŻKA PROSIMY O PODANIE W WIADOMOŚCI E-MAIL LUB W FORMULARZU DOSTAWY MOTYWU NAKLEJKI.

MOŻLIWE JEST RÓWNIEŻ WYBRANIE CAŁEGO BIAŁEGO ŁÓŻKA 

WSZYSTKIE NAZWY MOTYWÓW UMIESZCZONE SĄ NA ZDJĘCIACH POWYŻEJ

/>

Holzmajster
983 Sztuk

Specyficzne kody