Najważniejszym elementem zagospodarowania przestrzenie ogrodu jest stół. To wokół niego zasiadamy do wspólnych posiłków, pogaduszek, południowego ciasta i kawy. To przy nim przyjmujemy gości, przyjaciół i rodzinę.

Nie ma nic lepszego niż poranne niedzielne śniadanie na tarasie bądź w ogrodzie, obiad – przecież na świeżym powietrzu nawet największy niejadek zostawi pusty talerz. Ogrodowy stół to także ważny element dekoracyjny, który będzie odbiciem naszych upodobań, gust.

Decydując się zakup odpowiedniego stołu zwróćmy uwagę na materiał, z którego został wykonany, kształt oraz rozmiar. Jeżeli zależy nam na naturalnym wyglądzie polecamy drewno, idealnie komponuje się z otaczającą zielenią, jest surowcem naturalnym, z pewnością doda uroku i ciepłej atmosfery naszym „czterem zielonym kątom”.  Jeżeli chodzi o kształt i rozmiar stołu, musimy wsiąść pod uwagę nasze potrzeby oraz wielkość ogrodu/tarasu. Najpraktyczniejsze i na najchętniej wybierane są stoły prostokątne, Świetnie się sprawdzą przy organizowanych grillach, przyjęciach dla większej liczby osób a także przy rozgrywaniu rodzinnych gier jak szachy, chińczyk itp.

W naszej ofercie posiadamy gotowe komplety ogrodowe: stół + ławy + krzesła. Zestawy wykonane są z wykonane są z najwyższej jakości surowców. Drewno użyte do produkcji jest suszone w profesjonalnej suszarni, ponadto wszystkie elementy są poddane dokładnej obróbce a następnie ostre krawędzie są frezowane oraz szlifowane. Meble charakteryzują się niezwykle precyzyjnym i solidnym wykonaniem z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą gamą produktów podkategorii „Stoły ogrodowe”.

Active filters

MEBLE OGRODOWE DREWNIANE ZESTAW OOGRODOWY HIT !
1000 in stock
1 250,00 zł

W ZESTAWIE

  • STÓŁ 

  • ŁAWKI

  • KRZESŁA