O Nas

Firma Holzmajster jest producentem łóżekmebli ogrodowych drewnianych a także akcesoriów ogrodowych, miedzy innymi piaskownic i hamaków bukowych. Działalność prowadzona jest nieustannie od 2011 roku. Naszymi odbiorcami są indywidualni klienci z rynku krajowego, duża część zleceń realizowanych zleceń trafia również na rynek czeski. Siedziba Firmy znajduje się w południowo-wschodniej Polsce w województwie podkarpackim.

Nowoczesna linia produkcyjna, bogaty park maszynowy a także zdobyte doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra są gwarancją zadowolenia klientów z naszych produktów.  

Firma Holzmajster do produkcji wykorzystuje tylko surowce najwyższej jakości. Drewno oraz stal pozyskiwane są od polskich dostawców. Wszystkie oferowane przez nas produkty charakteryzują się niezwykle precyzyjnym i solidnym wykonaniem oraz wysokimi walorami estetycznymi.  Na każdym etapie produkcji kładziony jest duży nacisk na dbałość o każdy szczegół. Naszym klientom służymy również fachowym doradztwem.

Posiadane zaplecze oraz fakt, iż cała produkcja odbywa się na terenie naszego zakładu pozwala na realizację zleceń w niezwykle atrakcyjnych cenach oraz szybkich terminach.   

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Adres:

PPUH PIKUŁA KATARZYNA

ŁOPUSZKA MAŁA 118

37-220 KAŃCZUGA

NIP PL7941788691

EMAIL KONTAKT@HOLZMAJSTER.PL

TELEFON 16 733 73 15