Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły

Tylko online

PIASKOWNICA Z ŁAWECZKAMI IMPREGNOWANA LUB NIE

119,99 zł brutto.

Nowy produkt

PIASKOWNICA Z ŁAWECZKAMI IMPREGNOWANA LUB NIE 120x120x20 

+ GRATIS

Więcej szczegółów

9867 Przedmiotów

PIASKOWNICA Z ŁAWECZKAMI IMPREGNOWANA LUB NIE 120x120x20

Piaskownica firmy Holzmajster to propozycja, która nada niezwykły charakter w każdym ogrodzie i która z pewnością spotka się z pełną aprobatą dzieci. Z pewnością rozwinie inwencję naszego dziecka oraz zagwarantuje tysiące różnych możliwości zabawy.

Piaskownica wykonana została z drewna sosnowego najwyższego gatunku, wszystkie jego moduły wytwarzane są w Polsce. Zastosowane do wyrobu drewno jest osuszane w przemysłowych suszarniach, profilowane na wielogłowicowych strugarkach, krawędzie zostały zaokrąglane. Cała struktura piaskownicy jest bardzo mocna, stabilna i solidna.

W zależności od wybranej opcji cała konstrukcja jest lub nie zabezpieczona/zaimpregnowana metoda zanurzeniową, dzięki czemu jest odporna na działanie warunków atmosferycznych, warstwa impregnacyjna chroni ją przed grzybami, owadami technicznymi oraz szkodnikami drewna.

Dodatkowo:

W zestawie dodatkowo otrzymują Państwo podkład z wytrzymałej włókniny, która służy jako dno. Oddzielamy w ten sposób czysty piasek do zabawy od zanieczyszczeń, na którym będzie stała piaskownica. Oprócz włókniny dostają Państwo pokrywę (plandeka 2x3m) aby zabezpieczyć piaskownicę przed deszczem oraz kiedy z niej nie korzystamy oraz zestaw foremek na start.

Wymiary:

Piaskownica – 120x120cm

Wysokość – 20cm

Grubość desek – 18/20mm

Montaż:

Montaż piaskownicy jest nieskomplikowany, czas montażu – ok. 20min. W komplecie znajduj asie instrukcja obsługi, zawiasy oraz wkręty.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

Wysyłka:

Termin wysyłki: 8-9 dni roboczych

Transport za pośrednictwem kuriera GLS

Każda piaskownica pakowana jest osobno, nie ma możliwości wysłania kilku piaskownic w 1 paczce.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię