Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły

Tylko online

MATERAC 160x200 KOKOS PREMIUM - 24 cm POLSKI

479,99 zł brutto.

Nowy produkt

MATERAC 160x200 KOKOS PREMIUM - 24 cm POLSKI

Więcej szczegółów

500 Przedmiotów

160x200 Materac Kokos Premium 24 cm 9cio strefowy – właściwości:

Materac kieszeniowy Kokos Premium podzielony są na 9 stref aby indywidualnie zagwarantować komfort dla indywidualnych sekcji naszego ciała. Konstrukcja materaca opiera się na specjalnie skonstruowanych sprężynach, z których każda umieszczona jest w oddzielnej kieszeni, co jest bardzo ważne bowiem praca jednej nie oddziałuje na drugą. Ma to szczególne znaczenie, gdy śpimy we dwoje – zmiana pozycji osoby śpiącej obok jest praktycznie niewyczuwalna.

Zastosowane sprężyny kieszeniowe umieszczone są w odrębnych kieszonkach, pianka poliuretanowa, która otacza materac z 4 stron stanowi mocną konstrukcję. Powłoka filcowa separuje wkład sprężynowy od piankowego, dzięki czemu powiększona jest wytrzymałość materaca. Powłoka z kokosu, który jest surowcem naturalnym, sprawia, że materac posiada atrybuty antygrzybiczne i antyalergiczne, zapewnia adekwatną wymianę powietrza, nadaje twardość i elastyczność.


Materac zabezpieczony jest antyalergicznym pokrowcem, który jest trójwarstwowy oraz pikowany włóknem klimatyzującym, otoczone jednostronnie absorbuje pot i podtrzymuje optymalną temperaturę ciała. Wszyty zamek ułatwia zdejmowanie pokrowca i utrzymanie materaca w czystości.

 

160x200 Materac Kokos Premium 24 cm 9cio strefowy – wymiary:

 

  • Wymiary materaca: 160x200cm
  • Grubość materaca: 24cm
  • Twardość materaca: H3 średnio- twardy, H4 twardy 

 

Wysyłka:

Czas wysyłki: do 4 dni roboczych.

Wysyłka za pośrednictwem kurierów GLS oraz Inpost.

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię