Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły

Tylko online

MATERAC 140x200 KOKOS PREMIUM - 24 cm POLSKI

459,99 zł brutto.

Nowy produkt

MATERAC 140x200 KOKOS PREMIUM - 24 cm POLSKI

Więcej szczegółów

500 Przedmiotów

140x200 Materac Kokos Premium 24 cm 9cio strefowy – właściwości:


Materac kieszeniowy Kokos Premium podzielony jest na 9 stref aby indywidualnie zagwarantować komfort dla indywidualnych sekcji naszego ciała. Budowa materaca opiera się na specjalnie skonstruowanych sprężynach, z których każda umiejscowiona jest w osobnej kieszeni, co jest niezmiernie ważne bowiem praca jednej nie oddziałuje na drugą. Ma to wyjątkowe znaczenie, kiedy śpimy we dwoje – zmiana pozycji osoby śpiącej obok jest praktycznie niewyczuwalna. Kieszenie dostarczają wygodny i komfortowy sen oraz reagują punktowo na presje ciała.

Zastosowane sprężyny kieszeniowe umieszczone są w indywidualnych kieszonkach, pianka poliuretanowa, która owija materac z 4 stron kreuje trwałą konstrukcję. Powłoka filcowa oddziela wkład sprężynowy od piankowego, dzięki czemu podniesiona jest wytrzymałość materaca. Powłoka z kokosu, który jest surowcem naturalnym, powoduje, że materac ma atrybuty antygrzybiczne i antyalergiczne, zapewnia adekwatną cyrkulację powietrza, nadaje twardość i elastyczność.

Materac zabezpieczony jest antyalergicznym pokrowcem, który jest trójwarstwowy oraz pikowany włóknem klimatyzującym, otoczone jednostronnie wchłania pot i podtrzymuje optymalną temperaturę ciała. Wszyty zamek ułatwia zdejmowanie i utrzymanie materaca w czystości.

 

 

140x200 Materac Kokos Premium 24 cm 9cio strefowy – wymiary:

 

  • Wymiary materaca: 140x200cm
  • Grubość materaca: 24cm
  • Twardość materaca: H3 średnio- twardy, H4 twardy 

 

Wysyłka:

Czas wysyłki: do 4 dni roboczych.

Wysyłka za pośrednictwem kurierów GLS oraz Inpost.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię