Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły

Tylko online

MATERAC 120x200 KOKOS PREMIUM - 24 cm POLSKI

419,00 zł brutto.

Nowy produkt

MATERAC 120x200 KOKOS PREMIUM - 24 cm POLSKI

Więcej szczegółów

499 Przedmiotów

120x200 Materac Kokos Premium 24 cm 9cio strefowy - właściwości:

Materac kieszeniowy Kokos Premium podzielony są na 9 stref tak aby indywidualnie zagwarantować komfort dla poszczególnych odcinków naszego ciała. Zastosowane sprężyny kieszeniowe ulokowane są w oddzielnych kieszonkach, pianka poliuretanowa, która oplata materac z 4 stron stanowi wytrzymałą ramę. Powłoka filcowa izoluje wkład sprężynowy od piankowego, dzięki czemu zwiększona jest wytrzymałość materaca. Powłoka z kokosu, który jest surowcem naturalnym, sprawia, że materac ma cechy antygrzybiczne i antyalergiczne, zapewnia akuratną rotację powietrza, nadaje twardość i elastyczność.

Struktura materaca opiera się na specjalnie wykonanych sprężynach, z których każda ulokowana jest w autonomicznej kieszeni, co jest niezwykle ważne ponieważ praca jednej nie wpływa na drugą. Ma to szczególne znaczenie, gdy śpimy we dwoje – zmiana pozycji osoby śpiącej obok jest praktycznie nieodczuwalna. Kieszenie gwarantują wygodny i komfortowy sen oraz odpowiadają punktowo na napór ciała.


Materac chroniony jest antyalergicznym pokrowcem, który jest trójwarstwowy oraz pikowany włóknem klimatyzującym, otoczone jednostronnie wchłania pot i podtrzymuje optymalną temperaturę ciała. Wszyty zamek ułatwia zdejmowanie i utrzymanie materaca w czystości.

 

120x200 Materac Kokos Premium 24 cm 9cio strefowy – wymiary:

 

  • Wymiary materaca: 120x200cm
  • Grubość materaca: 24cm
  • Twardość materaca: H3 średnio- twardy, H4 twardy 

 

Wysyłka:

Czas wysyłki: do 4 dni roboczych.

Wysyłka za pośrednictwem kurierów GLS oraz Inpost.

 

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię