Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły

Tylko online

MATERAC 90x200 KOKOS PREMIUM - 24 cm POLSKI

375,00 zł brutto.

Nowy produkt

MATERAC 90x200 KOKOS PREMIUM - 24 cm POLSKI

Więcej szczegółów

500 Przedmiotów

Materac 90x200 Kokos Premium 24 cm- właściwości:

Materac kieszeniowy Kokos Premium podzielony są na 9 stref aby indywidualnie zapewnić komfort dla poszczególnych sekcji naszego ciała. Konstrukcja materaca opiera się na specjalnie wykonanych sprężynach, z których każda umieszczona jest w oddzielnej kieszeni, co jest bardzo ważne ponieważ praca jednej nie wpływa na drugą. Ma to szczególne znaczenie, kiedy śpimy we dwoje – zmiana pozycji osoby śpiącej obok jest praktycznie nieodczuwalna. Kieszenie zapewniają wygodny i komfortowy sen oraz reagują punktowo na nacisk ciała.

Zastosowane sprężyny kieszeniowe umieszczone są osobnych kieszonkach, pianka poliuretanowa, która otacza materac z 4 stron tworzy mocną ramę. Warstwa filcowa separuje wkład sprężynowy od piankowego, dzięki czemu powiększona jest wytrzymałość materaca. Powłoka z kokosu, który jest surowcem naturalnym, sprawia, że materac posiada właściwości antygrzybiczne i antyalergiczne, zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, nadaje twardość i elastyczność.

Materac zabezpieczony jest antyalergicznym pokrowcem, który jest trójwarstwowy oraz pikowany włóknem klimatyzującym, otoczone jednostronnie wchłania pot i utrzymuje optymalną temperaturę ciała. Wszyty zamek ułatwia zdejmowanie i utrzymanie materaca w czystości.

 

90x200 Materac Kokos Premium 24 cm 9cio strefowy – wymiary:

 

  • Wymiary materaca: 90x200cm
  • Grubość materaca: 24cm
  • Twardość materaca: H3 średnio- twardy, H4 twardy 

 

Wysyłka:

Czas wysyłki: do 4 dni roboczych.

Wysyłka za pośrednictwem kurierów GLS oraz Inpost.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię